Něco o mně

Home »  Něco o mně

Mé jméno je Milada.

Prošla jsem si v životě mnoha zkušenostmi a obdobím, kdy vše na čem hodně záleželo, se zhroutilo jako domeček z karet. A vlastně na základě těchto zkušeností jsem se začala zabývat  o různé alternativní způsoby léčení i způsob života. Začala jsem se více věnovat tomu , kdo jsme, jak fungujeme a proč. Jaké zákony přitažlivosti nám do života chodí, na jakém principu vše funguje. Zjištění, že je vlastně vše energie a že tak fungujeme i my, pro mne bylo úžasné.

Přečetla jsem snad všechno, co bylo k mání na téma osobního rozvoje, esoteriky, léčení od L.Hay, Ester a Jery Hicks, Franklyn Sills,Deepak Chopra, Alexandr Loyd, Eckhart Tolle, D.M.Ruiz, Tomáš Keltner, D.R.Hawkins, Marta Foučková,Dr. Murphy, Lazarev, Osho, E.Tomáš  atd. a vše mi najednou dávalo smysl, úplně se změnilo vnímání života a chápaní lidí a proč se vše děje, tak jak děje. Fascinuje mne zákon příčiny a následku a jak si vše utváříme sami na základě svých vibrací. Nejúžasnější je, že si je můžeme měnit sami a tak zlepšovat kvalitu svého života. Nejsilnější vibrací je Láska, radost a nejkrásnější  šťastný úsměv….

Takže jsem se nalaďovala J Prošla jsem si Reiky, Deekshou, metodou Yuen léčení, Funkčním principem, až se mi dostala do rukou kniha od Erica Pearla Uzdravte druhé, uzdravte sebe. Můžu říct za sebe, že jsem našla skutečně, co jsem hledala, něco jednoduchého a přímého. Ladění se na vysokovibrační frekvence mi přichází jako smysl žití a bytí.

Přijde mi již dnes zcela normální záležitostí, že si uvědomujeme tyto vibrace a informace o vibrační povaze našeho života a Vesmíru jsou běžně dostupné všem. Vlastně je to zcela nový evoluční vývoj a směr.