Co je rekonektivní léčení?

Home »  Co je rekonektivní léčení?

Reconnect znamená v překladu opět napojit, navázat spojení. Při léčení dochází k napojení na léčebné frekvence energií, světla a informací. REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ probíhá v rovině přenášení Světla a Informací a znovupropojuje celou vaši bytost i na těch nejjemnějších úrovních s léčivými frekvencemi Vesmíru, a vrací nás do stavu harmonie.Jejich působením se mění DNA. Záměrem Rekonektivního léčení je působení léčivých frekvencí na všech úrovních tj. fyzické, mentální, psychické a duchovní.

U klienta, který přichází k vyléčení nějakého fyzického problému, může dojít k vyléčení mentálnímu tzn. nějaký „problém“ v životě začne chápat, přemýšlet a nahlížet na něj jinak, tímto dojde k propojení psychickému (emocionálnímu) a při styku s „problémem“ cítí klid a rovnováhu a na fyzickém těle dojde k uvolnění a vyléčení. Vše je propojeno, i v našem těle, vše souvisí se vším…

Rekonektivní léčení přesahuje vše, čemu se říká energetické léčení, ničím specifickým se nezabývá a nemusí se v něj věřit, aby fungovalo. Funguje vždy.